Unia Europejska
  • zaloguj się
  • utwórz konto

Dane prezentowane na tej stronie mają charakter ogólny. Wybierz rekrutację, aby zobaczyć informacje z nią związane.

wybierz rekrutację

Aktualności

Ogólne

ZAPISY NA STUDIA, A ZAŁOŻENIE KONTA

| Agnieszka Koczot

UWAGA!!!!

ZAŁOŻENIE KONTA W SYSTEMIE IRK NIE JEST JEDNOZNACZENE Z ZAPISANIEM SIĘ NA STUDIA!!!

Po założeniu konta należy ZAPISAĆ się na wybrany KIERUNEK STUDIÓW, w przeciwnym wypadku zgłoszenie nie zostanie utworzone.

TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ I ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

| Agnieszka Koczot

W dniu 18.06.2021 za pomocą konta utworzonego na platformie IRK, kandydaci na studia pierwszego stopnia na kierunek penitencjarystyka dostali informację wyznaczonym dla nich terminie testu sprawności fizycznej i rozmowy kwalifikacyjnej.

 Testy i rozmowy odbędą się jednego dnia w terminie od 6 do 8 lipca 2021 r. na terenie Kampusu Mundurowego SWWS przy ul. Wrocławskiej 193-195 w Kaliszu.

 UWAGA! Jeśli kandydat nie otrzymał powiadomienia, a zapisał się na studia i dopełnił wszystkich formalności (złożył wymagane dokumenty oraz uiścił opłatę rekrutacyjną) powinien niezwłocznie skontaktować się z SWWS za pomocą platformy IRK lub telefonicznie pod numerem telefonu: 22 602 44 18 lub 22 602 44 20 lub 22 602 44 31.

ZAPISY NA STUDIA

| Agnieszka Koczot

 ZAPISY NA STUDIA

Aby pomyślnie utworzyć zgłoszenie rekrutacyjne na wybranym kierunku studiów należy utworzyć konto i uzupełnić wymagane zakładki, w tym wykształcenie

W przypadku TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW wystarczy wskazać rodzaj matury nowa matura i rok uzyskania 2021, następnie edytować wyniki egzaminów i w kolumnie czy zdawane zaznaczyć zdawane na maturze przedmioty. Wyniki należy wpisać po ich uzyskaniu.

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych zakładek, należy zapisać się na kierunek studiów za pomocą zakładki rekrutacja lub oferta, klikając na opis wybranego kierunku studiów wybierając opcję zapisz się

 

Rekrutacja 2021/2022

| Agnieszka Koczot

Witamy na stronie internetowej rejestracji kandydatów.

 W dniu 15 marca rozpoczęła się rekrutacja na I rok studiów stacjonarnych na kierunku Penitencjarystyka dla kandydatów na funkcjonariuszy w służbie kandydackiej Służby Więziennej.

W dniu 6 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja na I rok jednolitych studiów magisterskich  na kierunku Prawo.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji  na rok akadamecki 2020/2021
na stronie internetowej Uczelni.

www.wskip.edu.pl

Zmiana nazwy uczelni

| Agnieszka Koczot

Uprzejmie informujemy, że

Wyższa Szkoły Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie zmienia nazwę na

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości